Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az eredeti Sherlock Holmes...

Az eredeti Sherlock Holmes könyvek viccesek?

Figyelt kérdés
Mármint olyan pojénosak mint az Elementary-ban vagy a Sherlock-ban vagy ez csak újítás?

2013. aug. 2. 02:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Az sírás kulcsszó nem tudom , hogy került oda bocsi :)
2013. aug. 2. 02:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kukacoskodás: poénos


Nem nézem az Elementary-t, Sherlockból csak pár részt láttam, így nemigazán értem, milyen poénosságra gondolsz. A könyvek közül többet is olvastam, azokban semmilyen vicces rész nem volt.

2013. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért némi abszrud jellemkomikum csak-csak, kedves Watson... Az említetteket én sem ismerem, de ha nagyítóval jársz, egészen sok apró humorzsát össze lehet szedni. Más kérdés, azok mennyire viccesek a mai olvasónak.
2013. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó kifejezés az, hogy vicces. A XIX. századi Angliában nem igazán volt szokás olyan értelemben vicces könyveket írni, mint amit ma értünk vicces alatt. Sherlock Holmes és Watson karakterei eredetileg hordoznak magukban egy bizonyos jellemkomikumot, amely Holmes különc zsenialitásából fakad. Az Elementary-ról azt sem tudom, hogy mi fán terem, életemben nem hallottam róla, de az eredeti Sherlock Holmes könyvek nagyon jók. Visítva röhögős poénokra ne számíts, mert nem ez volt a célja Doyle-nak, de nagyon szórakoztatóak, én szívből ajánlom őket.
2013. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2013. aug. 3. 11:43
 6/6 A kérdező kommentje:
tök jók a könyvek, csomó rész hát nem vicces de mosolyogtató!
2013. nov. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!