Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem ajánlani olyan...

Tudtok nekem ajánlani olyan oldalakat ahol online tudok olvasni "könyveket"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem linkelni olyan oldalakat ahol sok könyv van amit eltudok olvasni online?

Semmiféleképpen sem blogokra gondolok. Vagy olyan történetekre amit csak úgy valaki feltett.

Hogy milyen műfajban az nekem mindegy annyi a lényeg, hogy jó legyen, érdekeljen és akkor mindegy milyen kategóriába lehet sorolni. A meséket nem szeretem, tehát ilyen mese oldalt ne linkeljetek. Illetve a mesés elemeket tartalmazó könyveket, amik a valóságban nincsenek, nem történhetnek (mint pl szellemek, földönkívüliek és ehhez hasonlók)az ilyen scifis történeteket nem szeretem. Szóval tudnátok nekem ilyen oldalt ajánlani ahol válogathatok?

Köszönöm előre is! Ha kérdésetek van, vagy nem érthető amit írtam akkor írjatok.


2013. aug. 3. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A scribd-re vannak feltöltve könyvek, de itt csak úgy találsz meg valamit, ha konkrétan címre keresel.
2013. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! ;)
2013. aug. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!