Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok már az alábbi blogot?

Olvastátok már az alábbi blogot?

Figyelt kérdés

Nem az enyém, de én is olvasom, és szerintem szuper jó!


[link]



2013. aug. 4. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Most megnéztem. Ez a blog egy katasztrófa.

A kinézet: Túl kicsi az a hely, ahova ír, nincs fejléc, a képek rendezetlenek, Kevés "dolog" van oldalt.

A sztori: Erősen koppintja a szent Johanna Gimit. Főleg szerkezetben, de írásformában is.

Az írás: Nagyon gyérek a mondatok, a párbeszédek helytelenek, néhol értelmük sincs. Szinte mindenhol kihagyta a vesszőket, a számokat betűvel kéne kirakni

A legfelső rész első bekezdése javítva:

Vége lett az őszi szünetnek(,) de nagyon örülök neki(,) mert láthatom Domit,(itt hiányzott a szóköz) nem mintha olyan messze lakna(,) mert ő az (egyes) 1.-házba(n) én a (kettes) 2.- házba(n)(,) Lola a (nyolcas) 8.-as házba(n)(,) Dani pedig a (tizenkettes) 12.-es házba(n) lakik.

Zárójelben van a javításom. És, mégha számokban is írja ki, mert lehet úgy is helyes, akkor sem helyes, ahogy ő leírta, mert így kellett volna, hogy Pl: 2-es házban.

A blog tulajdonosát ezzel nem megbántani szerettem volna, mindössze építő jellegű kritikát adtam.

2013. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, de ez iszonyatos... Az előző válaszoló jól leírta a hibákat, csak a szóismétlést tenném még hozzá.
2013. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
ja és a nevek: Kevin és Dani? Most vagy angol vagy magyar legyem!
2013. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok eltérni a tárgytól, de a Dani és a Kevin nevet is használják Magyarországon :)
2013. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, szörnyű.
2013. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!