Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan könyvek, amiknek...

Vannak olyan könyvek, amiknek egyetlen sorát sem untad? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
rengeteg könyvet olvastam már, de nálam egyedül Darren Shan volt az, akinél kényszerítettem magam, h letegyem a könyvet, nehogy hamar vége legyen :D
2013. aug. 6. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen van. Verne rejtelmes sziget, henrry c: pillangó, akkor a gyűrűk ura, kingtől a borzalmak városa, de pl a tüskevár is ilyen stb stb.
2013. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

érdekes, milyen különbözőek az emberek :D 5 könyből amit írtál 4-hez volt közöm, és már az elején is untam őket :D

2013. aug. 6. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Zabhegyező, SZJG, Misztikus szerelem, Árnyékvilág, Burok, Éhezők viadala, Vörös és fekete (mondjuk szerintem előbb a 97-es filmet kell látni, és akkor tényleg nincs benne unalmas), A beavatott (ez tényleg baromi jó szerintem), Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljelek, Evermore, Evernight, Rajongás

Illetve, ha Darren Shan, akkor Böszörményi Gyula. Lehet, hogy nem is hasonlít a stílusuk, mégis, én ugyanabban a könyves korszakomban szerettem beléjük. A 9...8...7... talán neked is tetszene :)

2013. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szeretek történelmi könyveket olvasni, de a Katherine-t le sem tudtam tenni. :)

Na és ott van még az angyalos Csitt Csitt könyv is ami remélhetőleg hamarosan a mozikban is látható lesz. :)

2013. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, rengeteg ilyen van. Darren Shan az egyik nálam is (kivéve a démonos sorozat, az kevésbé nyerte el a tetszésemet), de egyébként egy csomó van, pl.:

-Szerb Antal: Utas és holdvilág, A Pendragon legenda, VII. Olivér

-Rejtő Jenő összes könyve

-Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés

-Orwell: Állatfarm

-Bulgakov: A Mester és Margarita

-Szolzsenyicin: Iván Gyenyiszevics egy napja

-Voltaire: Candide

-Madách: Az ember tragédiája

-Hrabal: Sörgyári capriccio, Szigorúan ellenőrzött vonatok

2013. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit olvastál Darren Shan-től, de a Rémségek cirkusza nagyon jó, ezen kívül Linwood Barclay- Búcsú nélkül és B. M. Grapes - Jóslatok hálójában c. könyve is nagyon jó. :)
2013. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

- Csitt csitt

- Zabhegyező

- Ha tudnád h szeretlek meg kellene h öljelek

- Görbüljek meg ha, igazat mondok (Ha tudnád h szeretlek..2 része.)

- Angyal

- Engem szeress

- Tökéletes kémia

- Vonzás szabályai ( tökéletes kémia folytatása)

- Szent Johanna Gimi

Igazából ha érdekel a történet és ha jól fogalmaz az író akkor tuti nem teszem le :)

2013. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szent Johanna gimi
2013. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vámpírakadémia
2013. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia tudom régi a poszt, de ha kedved szottyan egy kis olvasásra ajánlom Mindy Mcginnis - Egyetlen kortyot sem című könyvét!

SPOILER ALERT a könyv arról szól, hogy egy fiatal lány és az anyja egy apokaliptikus világban élnek, ahol nem zombik, és nem is a földönkívüliek tizedelik az emberiséget, hanem az ivóvíz hiánya :)

2017. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!