Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ray Bradbury: Fahrenheit 451...

Ray Bradbury: Fahrenheit 451 és más történetek kötetben vannak magyarul eddig meg nem jelent novellák? Vagy csak felmelegített leves a kötet, semmi más?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:32
 1/5 belapus ***** válasza:

Nem ismerem ezt a kiadást, de nem gondolom,hogy eddig meg nem jelent írásokat tettek volna bele.Esetleg csak más novellákat, mint a régebbi kiadásokba.

Ha minden igaz, itt megnézheted a tartalomjegyzéket:


[link]

2013. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott a tartalomjegyzék a linkben.

A nyári futás hangja című mű nem ismerős nekem, illetve az Einar bácsi, de a többiek mintha a Marsbéli krónikákban is benne lennének.

2013. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a nyári futás több helyen is volt már, ezt kapásból megmondom utána se nézek


>>>

A nyári futás hangja

2013. aug. 8. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, nekem nem volt ismerős címről. Ezek szerint ez is csak egy újabb gyűjteményes kötet. Az Agave kiadta a teljes életművet, ha jól tudom, valószínűleg így rendezték össze. (Vagy lehet új fordítás.)
2013. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

???


ezt hogy érted?

dehogy adta ki.


Az Agave kiadta a teljes életművet,

2013. aug. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!