Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni az Egy...

Érdemes elolvasni az Egy különc srác feljegyzései című könyvet angolul?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam a magyar változatát, viszont láttam a filmet. Nehéz a nyelvezete? (Bár ha a főszereplő 15 éves, akkor reményeim szerint nem.)

2013. aug. 10. 01:55
 1/4 anonim válasza:
A filmet nem láttam, viszont magyarul olvastam, és könyv formában mindenképpen ajánlom..:))) Próbálkozz meg vele, aztán ha nehéznek bizonyul, akkor magyarul olvasd el mindenképp :)
2013. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, sokkal jobb mint a film, a nyelvezete sem nehéz, jól látod, 15 éves elbeszélése/levelei szóval társalgási szintű benne az angol :)
2013. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ChrisM ***** válasza:
100%

Azért érdemes elolvasni, mert más megközelítésben fogod látni a történetet. A film nagyon erős hangulati szempontból, maximálisan átjön belőle az életérzés. Ezzel szemben a könyv a gondolati részére helyezi a nagyobb hangsúlyt, úgyhogy jobb is, hogy előbb láttad a filmet, mert így már benned van az érzés :)

És nyugodtan olvasd angolul, könnyen érthető.

2013. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Már meg is rendeltem :D

2013. aug. 11. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!