Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Konyvet vagy történetet...

Konyvet vagy történetet akarok írni de nincs ötletem. Tudnatok pár témát adni amiről szívesen olvasnatok?

Figyelt kérdés
Egyébként mindenki szerint óriási a fantáziám,de most csak egy csomó kusza gondolatom van és sehogy sem tudom őket tortenette formálni.ha mondanatok ötleteket sokkal könnyebb lenne.előre is KÖSZI!!!

2013. aug. 10. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha nincs ötleted, akkor már nem kell egyből rohanni a gyakorira, hogy mások írjanak neked témákat.


Pl: vk. mondja, hogy írj egy sci-fit, amibel nem tudom milyen lények fejlődnek majd ki, bla-bla-bla. Na, ez nem a te ötleted, nem tudsz majd belőle írni egy jó regényt.


Ha majd a te fejedben fog kifejlődni egy jó kis történet, akkor azt írd meg... ennyi erővel azt is csinálhatod, hogy átfutsz egy csomó blogot, és ha valamelyik közül az egyik történet-ötlet megfog téged, te is írsz valamit.


Ha mi mondunk ötletet, ugyse jutsz sokra, hidd el!

Ha nem hiszel nekem, majd úgy is rájössz ;)

2013. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már itt tartunk? Hogy aki írni akar, mástól kér ötletet? Figyelj jól: ne írj, ha nincs SAJÁT ötleted, mert akik írnak, egy SAJÁT történetet tárnak az olvasók elé. Ennyi erővel az én ötletem megírom én. Szóval várj, amíg eszedbe jut valami, ha meg nem, ne erőltesd.
2013. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvass könyveket, hogy ihletet merítsd! De ne SZJG-t meg a többi sületlenséget, mert azzal nem lehet menni semmire. A szépirodalmi, és az igényes szórakoztató irodalmi művek fejlesztik az ember fantáziáját.
2013. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz a tapasztalataidról is. Pl. te vagy egy hozzád hasonló karakter lesz a főhős és ha van bármilyen dolog, amit tapasztaltál az életben (jó vagy rossz), akkor akár e köré a tapasztalat köré is írhatsz egy történetet.
2013. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Írd meg a saját történeted, de vigyél bele meg nem történt eseményeket, vagy nem létező szereplőket. Mutasd be a barátaidat, önmagadat, a családodat egy hozzád hasonló szereplővel. Gyakorlásnak megfelelő, és még jól is sikerülhet. Amíg nincs ötleted, szerintem ilyesmit csinálj.

Ha van kedved, önéletrajzot is írhatsz, amit tényleg te mesélsz el. nagyon jól fogod érezni magad közben, hiszen ki ne szeretné leírni az érzéseit, a gondolatait a világról, stb. Amíg nincs ötleted, ne kezdj másba, szerintem. :)

2013. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös,6-os nagyon köszönöm...a többieknek is köszönöm a véleményét.egyébként van ötletem egy ilyen modernebb könyvhöz ami rólam szólna csak nem tudtam h ha ide kitennem elolvasnatok-e.csak azért kérdeztem ezt mert én vhogy mindig könnyebben tudtam írni egyttörténetet ha megvolt mondjuk a címe vagy a témája...
2013. aug. 15. 21:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont megértettem,olvasok rengeteget és gyűjtők ötleteket:d
2013. aug. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!