Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen nagyon félelmetes...

Milyen nagyon félelmetes könyveket ismertek?

Figyelt kérdés
tudom, hogy egy könyv soha nem lesz olyan ijesztő, mint egy film, de mégis azért :D
2013. aug. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem 3 volt amin kicsit megijedtem.

Pat Walsh-Crowfield démona- Ebbe szellem van.

John Ajvide LindqvistHívj be!- Ebbe vámpír van.(de nem alkonyatos gagyi vámpír.)

Stephen King-Állattemető- Ebbe zombik vagy mik vannak.


Nem tudom hány éves vagy, nekem így 13 évesen ezek voltak ijesztőek, de azért tudtam tőlük aludni.:)

2013. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :D 18 :D állattemető szerintem abszolút nulla volt ijesztés terén, mondjuk sokat is vártam :D
2013. aug. 13. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Clive Barker Jericho, és H. P. Lovecraft novella köteteit ajánlom.
2013. aug. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem érdemes körülnézned Stephen King regényei között, mert nagyon sok ijesztő van köztük pl Cujo (én azon eléggé féltem), de hát te tudod. Majd döntsd el és írd meg, hogy melyik King regény ijesztett meg.
2013. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

amit olvastam az a cujo, az Az, a mobil, a tortúra, a borzalmak városa, a bilincsben, az állattemető, a dolores, a ragyogás, a christine, a tűzgyújtó, a carrie :D

jók voltak, de hogy a legkisebb mértékben is félelmetes lenne, azt egyikre se mondanám :D

2013. aug. 14. 14:51
 6/7 Namjoo válasza:
Hát nekem horror kategóriban bejött ez a könyv: Dean R. Koontz - A rossz hely :) íjesztő is meg olyan ledermesztő :) nekem nagyon tetszett :D
2013. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azt is olvastam, és attól is túl sokat vártam :( :D soha nem volt az hogy borzongtam volna vagy bármi...

de köszönöm a válaszokat :D

2013. nov. 1. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!