Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Izgalmas könyvet ajánlanátok?

Izgalmas könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat, amit lehetetlen letenni...
2013. aug. 14. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez relatív, de Stephen King-től az AZ-t nem tudtam letenni. Még Druontól Az elátkozott királyok is szuperizgalmas ciklus.

Ha erős a gyomrod, Takami Kóshuntól a Battle Royale-t is ajánlanám.

2013. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de én az Éhezők viadala sorozatot ajánlom. Persze az első könyv a legjobb, mint mindig. De (bár nem biztos, hogy az izgalom miatt, de valamiért) egyszerűen mindenhova vittem. A WC-re, ebédhez, meg mindenhova. Hihetetlenül jó könyv :)
2013. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mark Lawrence - Széthullott Birodalom Trilógia

Nagyon tetszett, fantasy, és elég durva. Nem olvastam még sok könyvet, de ez hihetetlen jó volt. Nem tudtam letenni. Suliban az órán is olvastam, szépen elvették a legizgalmasabb rész közepénél:DD /3. záró kötet év végén várható/

Ann Aguirre - Pengeföldek Trilógia

Nem valami világmegváltó könyv, de engem nagyon elszórakoztatott. 2 nap alatt olvastam el úgy, hogy alig 4 könyvet olvastam addig el, de megszerettem az olvasást. Ez is kicsit fantasys, poszt-apokaliptikus. /2. kötet ősszel/

Julie Kagawa - A vas igézete

Bár nem tudjuk, hogy fiú vagy lány vagy, miket szeretsz, de nekem ez a könyv nagyon tetszett. Romantikus-fantasy. Sosem szerettem a nyálas történeteket, jobban vonzódom a véres kaszabolós fantasykhoz, de ez is tetszik. Most olvasom a 2. kötet.

Dan Wells - Nem vagyok sorozatgyilkos Trilógia.

Letehetetlen, szerintem:D Nagyon bírom a főszereplőt benne. Maga a történet is jó. Kicsit misztikus, és nem is olyan hosszú, és ezeket is 2 nap alatt olvastam ki. /3. kötet egyelőre nem tudni mikor, valószínű, hogy jövőre/

Remélem segítettem:)

2013. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Robert Merle: Mesterségem a halál

George R.R. Martin Tűz és Jég dala sorozat

Brent Weeks - Az árnyak útján

Arnon Grunberg: Tirza

Arthur Golden: Egy gésa emlékiratai

Guy de Maupassant: Egy asszony élete

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

2013. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Brent Weeks - Az árnyak útján, Az árnyékvilág peremén, Túl az árnyakon


Ezt a trilógiát egyszerűen nem tudtam letenni. A három könyvet szoros egymás utánban olvastam el annyira jó volt. :)

2013. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kort, nemet mondanál könnyebb lenne :)

Ezeket elsősorban lányoknak ajánlom:

Árnyalatnyi remény:

[link]

A másik Boleyn lány:

[link]

A nővérem húga:

[link]

A Burok:

[link]

Jane Austen naplója:

[link]

hát ennyit tudtam segíteni :)

2013. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Burok


Az eleje picit unalmas, de a sivatagos résznél beindul, alig bírtam letenni :D

(suliban a tanárnők rendszeresen elkobozták óra előtt, hogy ne vonja el a figyelmem. Dolgozat közben láttam, hogy a magyartanár bele-belepillant :D ha neki tetszik, akkor nem lehet rossz könyv)

2013. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!