Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Halljátok! Eszembe...

SZJG! Halljátok! Eszembe jutott valami! A SZJG magyar könyv, de akkor Meg Cabot-hoz, hogy jutott el angolul? Szerintetek lefordították?

Figyelt kérdés
Tegnap este belázadodtam és mindenféle hülyeség jutott eszembe köztük ez.
2013. aug. 15. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Te komolyan ilyen hülye vagy, vagy csak megjátszod magad? Neeeeeem, természetesen Meg Cabot tud magyarul és magyarul olvasta el! Persze hogy lefordították, szerinted hogy tudta volna magyarul elolvasni?
2013. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lefordították. ennyi. Nem olyan bonyolult dolog, én is lefordítottam belőle már pár oldalt, csak hogy a szünetben gyakoroljam az angolt :)
2013. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kiadó egyszerűen megkérte Meg Cabotot hogy írjon ajánlást. Ki a fene fordítana le csak úgy 8 kötetet? Cabotnak meg biztos nincs ideje elolvasni egy magyar könyvsorozatot. Ráadásul Laura mondta, hogy a megjelenésig a könyvet csak is kizárólag a főszerkesztője és a nővére Lin olvasta el.
2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!