Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Fairy tail manga Gerard...

A Fairy tail manga Gerard Mystogan Siegrannal ugyan az a személy?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 138 fejezetnél de én már összekavarodtam.

Gerard gondolat kivetülése volt Siegran.

Mystoganak a harcban lekerült az alárca és úgyan úgy néz ki mint Gerard de azt mondta, hogy nem ô az.

Most meg újra él Gerard.


Akkor most mi van?


2013. aug. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

SPOILER

Mystogan Jellal edolasi megfelelője (mint Erza-nak Erza Knightwalker)

Siegran meg olyan volt mint egy hologram, Jellal kivetülése volt

2013. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mrs.Fagyi válasza:
Edolasi mi?Ez mit jelent?
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
edolas egy párhuzamos világ ahol mindenkiből van 1 aki külsőre ugyanolyan de természetre az ellenkéezője mint a Földön na és ebből a világból jött Mystogun aki Gerard edolasi énje
2013. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
annyit tesz hogy gerard teljes ellentéte
2013. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aryl ***** válasza:
Nem éppen. Siegrain és Gerard valóban ugyanaz, a tanácsbeli tag csak egy gondolati kivetülés (hologram) volt. SPOILER: Valóban létezik egy Eldoras nevű hely, de nem a szöges ellentéte a földi világnak. Nézzétek meg pl Mirajeneet ő semmiben sem változott. Tehát...amit mondtatok nem helyes. Valamint Mystogun sem ellentéte Gérardnak. Nem tudhatjuk milyen Gérard személyisége, csak a kiskori énje alapján lehetne kikövetkeztetni, ugyanis a későbbiek folyamán, megszállta őt Urtear, aki befolyásolta, így akkor nem olyan dolgokat tett, amit magától is véghez vitt volna. Ráadásul, Eldoras királya konkrétan ezt mondta: ,, Mistgun? Ez volna a földvilági neved, Gérard?"
2013. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!