Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Állattemető című...

Stephen King Állattemető című könyve miről szól, és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Az interneten olvasott bemutatókból egyáltalán nem derül ki, hogy miről szól. Persze nem akarom, h előre tudjam, csak egy olyan tartalmas bemutatást, ami fekelti az érdeklődésemet. És persze véleményt is várok. Félelmetes vagy megrázó? Köszi! :)

2013. aug. 17. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy tényleg annyira durva ahogy mondják? Vagy az csak túlzás?
2013. aug. 17. 10:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második kedvencem az írótól. Az első a Cujo. És igen, szerintem durva.


Nem akarok semmilyen poént lelőni. A főszereplő férfi, és a családja költözködik. Az új helyen nem messze van egy állattemető, ahol furcsa dolgok történnek.

Minden oké, amíg a férfi kisfia, kiszalad az úttestre.... A férfi nem tudja feldolgozni a történeket, ezért olyasmit csinál, amit inkább nem kéne bolygatni, és ennek köze van a temetőhöz és persze a fiúhoz.


Hidd el, érdemes elolvasni:)


27/N

2013. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! A Cujo nekem örök kedvenc. Nagyon izgalmas volt, alig bírtam lerakni, három nap alatt ki is olvastam :) Csak a végén idegesített, hogy a rendőrök mindenféle ökörséget kitaláltak, hogy mi történhetett, közbe meg Donna és Tad ott szenvedtek a kocsiba.
2013. aug. 17. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, a "Kedvencek Temetője" könyvben is és filmen is jó.Az előttem író fél igazságot írt.Az országúttól nem messze van egy állat temető,mivel sok házi kedvencet ütnek el.Kicsit túl rajta van egy régi indián temetkezési hely.A legenda szerint akit eltemetnek ide az másnapra feltámad.A probléma az,hogy elég vérszomjasan.Nem szeretném lelőni a "sztorit",de a főhős oda temetkezik.Két része van,és nagyon jó mind kettő.Félelmetes is és megrázó is.Nagyon ajánlott könyv.Egyik kedvencem,a másik pedig a Ragyogás.Alap mű,illetve ami kihagyhatatlan az a Halálsoron.Nézd meg őket,vagy olvasd el,tuti,hogy tetszeni fog.
2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
három részből áll. Elsőben a macska tér vissza, másodikban a kisgyerek hal meg, és temeti el a főhős, harmadikban a gyerek öli az embereket. És igen, megrázó, de nem annyira ijesztő. Nekem olykor a könnytől fátyolosodott el a szemem
2013. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!