Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon fontos!?

Weres1 kérdése:

Nagyon fontos!?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a segítségeteket kérni egy sok ember számára nagyon fontos dologban. Ha szoktatok olvasni, akkor nagyon is átérezhetitek helyzetünket:

Szeretnénk, ha a Magyarországon is lelkes rajongótáborral rendelkező Darren Shan új könyveit itthon is kiadnák.

A kiadó levelünkre nem válaszol, épp ezért demonstrálni akarjuk nekik, hogy Darren Shan könyveire igenis van kereslet és igény.

A petíció nem példa nélküli, hiszen Darren Koyasan című könyvét is egy petíciónak köszönhetően adták ki Magyarországon.

Ügyünkhöz TE is hozzájárulhatsz egyetlen aláírásoddal!

Mely könyvekről lenne szó?

Elsősorban a Crepsley Saga-ról, azaz a Brit Könyvkereskedők Nagydíját elnyert Vámpírkötetekből megismert Larten Crepsley életéről szóló könyvekről - Ezt valószínűleg kiadják, úgyhogy félig már sikerrel jártunk!

Emellett a külföldön most megjelent Zom-B sorozatról és az önálló Hagurosan-ról.

Annak érdekében, hogy a könyveket kiadják minél több aláírásra van szükségünk. Neved mellett csupán az e-mail címedet és lakhelyedet kell megadnod.

FONTOS, hogy miután aláírtad a petíciót senki sem fog a hírleveleivel zaklatni. (Csupán egy visszaigazoló e-mailt fogsz kapni, annak megerősítése érdekében, hogy a saját e-mailedet adtad meg)


Ha még többet szeretnél segíteni, akkor küldd el a felhívást ismerőseidnek is, ám már így is nagyon sokkal hozzájárultál az ügyünkhöz.

Köszönjük! :)

itt a link

[link]



2013. aug. 17. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én aláírtam :)
2013. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hàààt...nem nagyon ismerem ezeket a neveket, meg könyveket, de alàírtam. Remélem sokat fog segíteni :) sok sikert hozzà :P
2013. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!