Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Csontváros c. könyvben,...

A Csontváros c. könyvben, mikor volt havas jelenet?

Figyelt kérdés
Mert a filmben van, de én nem emlékszem rá
2013. aug. 20. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Olvastam én is, láttam azt is, hogy a filmben lesz, de nem emlékszem rá :/
2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem akkor, amikor a Portálon át átjut Clary és Jace Luke házához. De ez is csak egy tipp!
2013. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemrég végeztem a könyvvel, de nem volt benne havas jelenet. Meglehetősen fura is lenne, mivel augusztusban játszódik.
2013. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem volt a könyvben havas jelenet
2013. aug. 22. 08:34
 5/8 anonim válasza:
a legvégén lesz a filmben, mikor felrobban a portál.
2013. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló butaságot írt, mert attól, hogy augusztusban játszódik, nem jelent semmit, hisz Clary megfagyasztotta a portál vizét, és az által, hogy az kirobbant, mindent ellepett a (jég) hó.


A könyvben ha jól emlékszem akkor nem volt semmiféle jég-hó, ott egy hajón játszódott ez az egész utolsó jelenet. ( régen olvastam, remélem nem mondok butaságot)

2013. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: pontosan te írsz butaságot. A hajón játszódó utolsó jelenet a Hamuváros vége, nem a Csontvárosé.
2013. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És sem emlékszem rá, hogy a Csontvárosban lett volna ilyen rész. Szerintem ezzel a jeges dologgal arra akartak "célozni", hogy a Portál ezer darabra robbant. Bár Jace nem szorongatta azt, és mondjuk nem is Renwickben vannak, de ez már más tészta.
2014. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!