Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek valaha lesz film...

Nikike60 kérdése:

Szerintetek valaha lesz film a Szent Johanna Gimi-ből?

Figyelt kérdés
Leiner Laurától a Szent Johanna Gimi a kedvenc könyvem és jó lenne ha egyszer csinálnának belőle filmet....

2013. aug. 21. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz, annyira nem híres Amerikában, hogy megfilmesítsék... A magyar filmeket meg úgyse nézné senki, nem érné meg.
2013. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kár....
2013. aug. 21. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs sok esélye.
2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy készül majd valami hasonló, mert nagy az érdeklődés, de nem biztos, hogy pont a SzJG alapján.
2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elmondta már elég sokszor hogy nem lesz :)
2013. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nemlesz,és én ennek nagyonis örülök,mivel a magyar filmek engem nemkötnek le szal nemhiszem h nézném,ahoz pedig ténleg nemelég nagysikerű h angol film készüljön belőle

nemlenne jó ha lenne mert nem olyanok lennének a szereplők ahogy elképzeltük..

2013. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg a milliomodik kérdés, amit olvastam. Lehet hogy Laura most azt mondja, hogy nem, nem lesz film, de ha olyan összeget ajánlanak neki, hát... ő is csak emberből van. Ez az egyik, a másik meg ez most csak azért ilyen népszerű kérdés, mert végre van egy könyv, amit a tinik szívesen olvasnak. Amúgy, ha itt tartunk, az minden könyvre igaz, hogy a film lerombolja bennünk az általunk megalkotott képet a szereplőkről.
2013. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
remélem lesz:)
2013. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
Jó is lenne, meg nem is. Talán majd évekkel később csinálnak, de most biztos, hogy nem.
2013. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem egyhamar biztosan nem lesz megfilmesítva.
2013. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!