Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kindle E-book Olvasót szeretné...

Kindle E-book Olvasót szeretnék venni, de nem tudom milyen áron van, és honnan lehet megvenni? Csak internetről, vagy rendes üzletből is? Megéri?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy e-ink technológiájú legyen, de azt hiszem ez a Kindlenél alap, ugye?

2013. aug. 27. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz szét a neten, sok helyen meg lehet venni. Internetes rendelés esetén olcsóbb (az amazontól közvetlenül rendelve meg azt hiszem, jobbak a garanciális feltételek).

Igen, az e-ink alap.

Szerintem megéri, de sokan elvannak egy kínai használt olvasóval is. A Kindle a legnépszerűbb és nagyon sok funkciója van (amit az átlagos felhasználó sosem használ ki).

2013. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhonnan is veszed, azt mondom (saját tapasztalat alapján is), hogy a K3-ast érdemes megvenni. Azért állítom ilyen biztosan, mert az interneten is nagyon sokan írják ezt, hogy a 4-es és 5-ös jóval a 3-as alatt van. Lehet hogy kicsit drágább, de nekem megérte mindenképpen :D
2013. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nézd meg a hardverapro-n, itt a legolcsóbb.Nekem Kindle Paperwhite-om van, ez a csúcskategóriája. Nem bántam meg most is ezt venném. A K3 már nem kapható csak használtam, ismerősömnek K4 van az is tökéletes és újabb technológia, mint a K3. K4-kb 24e, KPW kb.:36e. utóbbi érintőképernyős, beépített világítással és hosszabb aku üzemidővel.
2013. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a 4-esre szavazok, relatíve olcsón is be lehet szerezni, pont megfelelő.
2013. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem nyár eleje óta van Kindle Paperwhite (bár 3 hónapot vártam rá, mert az eladó nem volt vmi megbízható), de már most visszahozta az árát. A háttérvilágítás számomra nagyon megéri, sokkalta kényelmesebb úgy olvasni, hogy sötét van és csak az világít.


35 ezerért vettem, eddig 4 könyvet olvastam rajta, ami legalább 12 ezer és az OKJ-s könyvek nagy részét meg tudtam szerezni, ami eredetileg 25 ezer lett volna. Szóval szerintem eléggé megéri.

2013. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hypno ***** válasza:

A Nook Simple Touch Nagy-Britanniából nagyon jó vétel. Feltéve, hogy valaki megveszi neked ott, vagy mersz a eBay-ről rendelni, vagy mered megvenni mondjuk a prohardver apróhirdetés rovatából újonnan.


Mondjuk a Paperwhite-nak nem ér a nyomába, de nem is kerül annyiba. Sőt még fele annyiba sem. Szállítással sem.


Ezen kívül android alapú és rootolva - állítólag - szinte szárnyakat kap.


Én a lányomnak vettem egyet próbaként - merthogy nagy könyvmoly, de a nyomtatott irodalom kiszorít minket a lakásból és az ára is horror - és teljesen el van tőle bűvölve.

2013. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!