Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éhezők viadalában, akik...

Éhezők viadalában, akik jobban szeretik Gale-t (mint Peetát), miért utálják ennyire Peetát?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindenki, de akik egyértelműen "Gale pártiak" nagyon sokan nagyon gyűlölik Peetát, míg a "Peetások" inkább csak nincsenek oda Gale-ért, de nem látom ezt az utálatot.


Nem értem, mi ennyire rossz nekik Peetában?



2013. aug. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a bajuk Peetával, hogy ő csak úgy belépett Katniss életébe, nem ismerte előtte, nem csinált semmit érte. Aztán hipp-hopp összejönnek, mert arra kényszerülnek, és sokáig nem tudni, mennyi részben érzelmek, és mennyiben üzlet a kapcsolatuk. Valamint abban is elég biztos vagyok, hogy ha ez az egész nem történik meg, akkor Katniss előbb-utóbb Gale mellett köt ki.

Én inkább Peetát szeretem, de SPOILER! a könyv olvasása közben végig azt akartam, hogy Gale-el jöjjön össze, nem tudom miért. Attól tetszik a végkifejlet persze :)

2013. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

SPOILER

Peeta ismerte a lányt valamennyire, hiszen figyelte őt. Én Peetának drukkoltam, sokkal eszesebb és talpraesettebb, mint Gale, akiben inkább a katonaszellemet véltem felfedezni, nem pedig a gyakorlatiasságot. Nekem túl manipulálhatónak tűnt a könyvből. Peeta nem egy rétegben nőtt fel a lánnyal mégis képes volt megérteni a helyzetét. Szerintem jól kiegészítették egymást...főleg a könyvben látni ezt

2013. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én "Gale párti" vagyok, de nekem nincs bajom Peetával, mint magával az emberrel. A bajom annyi, hogy vele jött össze. Gale mindig Katniss mellett volt, segítette ahol tudta, várt rá. Végig drukkoltam, hogy összejönnek. Nem is értem, hogy kezdett Peeta felé irányulni a vonzódás. Nem értem miért nem Gale. Oké, hogy Peeta nyugodtabb és erre volt szüksége Katnissnek, de azért a szerelem szerintem Gale irányában erősebb volt.
2013. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!