Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet valaki akkora...

Hogy lehet valaki akkora szerencsétlen mint a szjg a reni?

Figyelt kérdés

hogy nem jön rá h cortez belé szerelmes?????a puszi,szilveszteri csók,a manga rajz,hogy idegesíti hogy petivel ,,lóg",bevállalta a rajzszakkört,amikor beteg volt lelépett rajzról csak hogy láthassa,hozott neki könyvet ami azért is csoda mert megtalálta a könyvtárat,a könyvet amit reni vitt neki tuti nem olvasta volna el ha nem tölle van,énekelt neki,azonnal ment szilveszterkor,

és ezek mind az első 4-ben vannak!!!!!!!!!!!!

jo mondjuk ha tetszik valaki nehéz észre venni hogy neki is tetszel főleg ha nem lép de ennyire?????????????????

mondjuk kortez is elég fura mert folyton besértődik valamin de akkor is.

de ettől függetlenül imádom a könyvet.

de akkor is szerintetek hogy hogy ennyire nem tűnt fel neki????



2013. aug. 28. 22:07
1 2
 11/18 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
Én most arra reagálnék, amikor egy szerencsétlen lányról írtak itt az előbb. Én teljesen megértem. Mert én egyszer úgy jártam, hogy egy lány elkezdett velem veszekedni, hogy nyomulok a pasijára. De az Isten szerelmére, én voltam a hetes, és csak úgy tudtam kimenni a táblához, hogy elmentem a srác padja mellett!!!
2013. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

jo persze én megértem mert azért tényleg nehéz rájönni és imádom a szent johannát csak néha már kicsit ideges vagyok hogy mit kell ennyire szerencsétlenkedni.mert ugye egyértelmű hogy összejönnek és ezért várod és várod de még a 6 kötetig várni kell.de ha belegondolok cortez is elég nyomi mert ő sem jön rá hogy a reni belé van esve.és nem értem miért kell mindenen megsértődni.de azt nagyon szeretem amikor idegbajt kap a meglepi buliján amiért szerintereni hazudik neki. :DDD


a másik meg akitől én frászt kapok az arnold.úúúúúúúúúúristen én őt nagyon nagyon nagyon nem szeretem.

2013. aug. 29. 13:01
 13/18 Mirk ***** válasza:
100%

Ez kérlek úgy működik, hogy a szerző, így kívánta megírni a történetet, te pedig, a többi szjg olvasóval együtt fogod a fejed, "hogy lehet valaki ekkora szerencsétlen", amivel pompásan eleget teszel a tisztelt szerző kívánságának. Annyira várjátok már, hogy reni végre észrevegye magát és blablabla, hogy biztos olvasni fogjátok a következő részt is, amiben ismét felmerül egy ördöngős probléma, ami okot ad majd az azt követő rész elolvasására. Ez így megy majd addig, amíg a szerző meg nem unja, vagy nem követnek el ellene merényletet szélsőséges szépirodalmár fanatikusok.



Csak lábjegyzetben, ha a szerencsétlenségnél tartunk, "mint a szjg a reni".

2013. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

héj ez nem ér tudom hogy félre írtam de ezen nem akadt fenn senki.a szjg rövidítés és így értették.szóval?

de amúgy azzal hogy direkt így lett megírva mert így kénytelen vagy tovább olvasni

van valami.

2013. aug. 29. 14:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Reni azért nem gondolta azt, hogy Cortez beleesett, mert túl szépnek gondolta, hogy igaz legyen, azon kívül a szilveszteri csók után Cortez továbbra is járt Vikivel, ami jó nagy bunkóság volt, amikor pedig bevállalta a rajzszakkört, akkor Arnold figyelmeztette, hogy ne képzeljen bele többet a történetbe, mint amennyi benne van.
2013. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazad van, Reni tényleg elég szerencsétlen....Kingának mindvégig igaza volt!!
2014. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem Corteznek is nehéz volt rájönni, mivel ő is szerelmes volt Renibe. Én az összes részét olvastam de engem annyira nem idegesített ez, inkább még jobban drukkoltam a kapcsolatukhoz.
2014. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Norceee ***** válasza:
Szerintem Reni, hogy a levelében is írta, mindvégig reménykedett benne, hogy tetszik Corteznek, csak minden olyan szituáció után, amikor C-nél annak a jelét látta, hogy tetszik C-nek, jött valami, ami elbizonytalanította. Vagy Arnold vagy Viki vagy maga C, aki az interjún ki is mondja, hogy már nem járna a suliból senkivel.
2014. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!