Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pontosan mikor jelent meg...

Pontosan mikor jelent meg Magyarországon az Eclipse (Stephenie Meyer)?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy nem régen, de nem tudom pontosan. Tudja valaki? Egy héttel ezelőttig még nem igazán érdekelt, csak aztán kedvet kaptam elolvasni a Twilight-ot, és annyira megtetszett, hogy miután kiolvastam, másnap megvettem a New Moon-t is (keményen 2 napig tartott kiolvasni). Viszont akkor nem láttam a boltban a harmadik részt, de most látom neten, hogy meg lehet venni. Akkor ezek szerint mostanában jelent meg?
2009. nov. 1. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénteken jelent meg. :)
2009. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Így már érthető, hogy szerdán miért nem volt a könyvesboltban :D Akkor hétfőn megveszem ezt is. Kicsit drága mulatság nekem, hogy ilyen rohadt gyorsan olvasok :)
2009. nov. 1. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Már én is kiolvastam, pedig pénteken este kaptam a kezembe, szombaton nem értem rá.. Mára meg már.. Kivégeztem :) Jóó volt :)


14/L

2009. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jújj már olyan kíváncsi vagyok hogy mi fog benne történni :D De szerintem csak kedden tudom megvenni, akkor jön a fizum. Mindegy, az sincs már messze :)
2009. nov. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!