Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan szezhetnék ingyen...

Honnan szezhetnék ingyen használt könyveket?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon szegény családból származik és nincs pénze könyvekre, sajnos én nem tudok neki adni, mert nem szeretek olvasni így alig van pár könyvem. A klasszikus könyvek a kedvencei és szereti a romantikus regényeket is. Szeretnék neki kedveskedni, kérlek bennetek akinek van hasonló könyve az jelezze!
2008. júl. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem iratod be a könyvtárba? Max. 500 Ft egy évre a tagság, onnan aztán annyit és azt olvashat amennyit és amit akar. Nem hiszem, hogy csak úgy ingyen szerezhetnél könyvet, max. ismerősöktől, de én pl. mindig a könyvtárnak adom megunt/duplán meglévő könyveimet. Szerintem irasd be.
2008. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik könyvtárban (igaz nem ingyen) de pár száz forintért lehet olyan könyveket kihozni amit már kiselejteztek(vannak köztük nagyon jók is) én ezt ajánlom
2008. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tölts le netről (pl Blue Dragon Warez) vagy használd a mek.oszk.hu-t. Mármint ha van nete.
2008. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy

számítógépe

2008. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!