Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki szereti még rajtam kívül...

Ki szereti még rajtam kívül Meg Cabottól a Misztikus szerelmet? :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miről szól?
2009. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

En nagyon szerettem. Ez a kedvenc konyvem tole. Az Egy igazi amerikai lanyt is nagyon szerettem, de mar a neveletlen hercegnot nem birtam. Jo volt olyan szempontbol hogy vicces meg lekoti a figyelmedet, de neha a falra tudtam volna maszni attol a Miatol. Ember ennyire ...luzer nem lehet.

De ez a konyv tenyleg nagyon jo. Tetszett Elle karaktere es Will-t is bagyon birtam. Az peddig kulon elvezetet adott az egesznek hogy sok tortenelem volt benne:P:P

2009. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem A neveletlen hercegnőt!!:)Persze ízlés kérdése.Az biztos hogy Meg Cabot-ot olvasok ha sok szabadidőm van,mert leköt és nagyon hosszú:D
2009. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én nagyon:)

és a másik ami nagyon tetszik tőle az a HOGYAN LEGYÜNK NÉPSZERŰEK? :)

2009. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem, alig várom, h a 2. részt is olvassam.
2009. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Arról szól (1.válaszoló kérdésére), hogy van egy lány, aki a családjával elköltözik és új suliba megy. Itt m,egismerkedik Willel, akibe szerelmes lett, de neki van barátnője...stb.

A tanárja azt hiszi, hogy ők Arthur király és a vele együtt élt emberek reinkarnációja. Na de én ezt nem tudom olyan jól elmondani, inkább olvasd el, mert a könyvben nálam sokkal jobban le van írva!:)

2009. nov. 3. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:

A Hogyan legyunk nepszeruek megvan valakinek??/

ha igen elkuldene??

foris_dia@yahoo.com

2009. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Sziasztok

Akinek megvan Cabottól a Misztikus szerelem című könyv az elküldené nekem

e-mailem:wow1116@citromail.hu

2009. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, bár az első helyen mindig is a Mediátor fog állni :D Most olvastam a Jinx-et, és az is nagyon jó, nekem a második kedvencem lett, nagyon izgalmas. Ajánlom mindenkinek, aki szereti Meg Cabot könyveit :)
2009. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A Mediátor miről szól? Csak mert már láttam a könyvesboltokban, de nem mertem még meg venni! XD
2009. dec. 28. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!