Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem romantikus...

Bino kérdése:

Mondanátok nekem romantikus fantasyt, amiben van egy kis erotika?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat elolvastam, ezért nem nagyon találok már ilyeneket, de gondolom vannak még, remélem ti tudtok mondani:)

2013. szept. 8. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Terry Pratchett legtöbb könyvében van szerelmi szál. Az erotika... hát, relatív. Némelyikben meg van említve a dolog, de nincs kifejtve. Ennek ellenére ajánlom Terry Pratchettet, imádnivaló író.

Pl.: Piramisok, Fegyvertársak, esetleg még az Időtolvaj, bár abban erotika még említés szintjén sincs.

2013. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írd le, mit olvastál.

Én kapásból Gena Showaltert, J.R.Wardot, Hamilton, az Anita Blake sorozatot mondanám.

2013. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olvastam az összes vörös és arany pöttyös könyvet, ami magyarul megjelent, Karen Marie Moning-tól elolvastam a tündérkrónikák sorozatot. A Helenát is elolvastam, a testbérlőket(ami mondjuk szörnyűvolt) olvastam Prachettet is.

Most hirtelen ennyi jut eszembe.

2013. szept. 8. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

A paranormál-romantikusokat ajánlom :)

Gena Showalter, Lara Adrian, J. R. Ward, Kresley Cole, plusz Jeaniene Frost, Nalini Singh

2013. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És igen, Laurell K. Hamilton
2013. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Richelle Mead-et tudom ajánlani. sorozata van: Szukubusz(még lesznek újabb könyvei) Vámpírakadémia(már megjelent az össze könyve kb) és Vámpírakadémiának egy al sorozata a Vérvonalak (és még ezeknek is lesznek új részei)
2013. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jeaniene Frost!!!! Imádom a könyveit! *_*
2014. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!