Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A rukkola.hu oldalon ha jol...

A rukkola.hu oldalon ha jol ertem nem elektronikus hanem igazi konyvekrol van szo?

Figyelt kérdés
ezt nem ertem.az elejen az hitem h elektronikus konyvekrol van szo de mostmar kezdem azt gondolni hogy igazi konyvet postan,stb.nem ertem segitsetek!!!!!!!!!!1

2013. szept. 11. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazi könyvekről van szó. Ha például van egy olyan könyved, amit már meguntál, azt feltöltheted az oldalra. Ha szerencséd van, akkor lesz valaki, aki meg éppen azt a könyvet keresi, ebben az esetben az illető megadja az elérhetőségeit, neked pedig ezek után annyi a dolgod, hogy valahogyan eljuttasd a könyvet az illetőnek. Ha a könyv sikeresen célba ér, pontokat kapsz, és egy bizonyos számú pontért te is választhatsz könyvet. Nem tudom, érthetően fogalmaztam-e meg, de valami ilyesmi a lényege...
2013. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,koszi:)
2013. szept. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!