Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 8 évesnek kislánynak való...

Heiszenberger Márta. kérdése:

8 évesnek kislánynak való szórakoztató, az olvasást megszerettető, de rövidebb regény?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok olyan könyvet,ami nektek bejött?

Találtam pár linket olyan könyvekről,ami ennek a korosztálynak való,de személyes tapasztalatnak jobban örülnék.

Főként még én olvasok neki (sőt szinte mindig),de már nagyon szeretném,ha ő is kedvet kapna az olvasáshoz.

Előre is köszönöm!


2013. szept. 13. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Két lotti pl nagyon jó.
2013. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan könyvet keress ami érdekli. De olyan kell ami az ő szintje. Tehát ha mittudomén érdekli a fizika akkor valami olyasmi témájút.


De pl:. nekem az jött be ennyi idősen, hogy nagyon szerettem filmeket nézni. És sok film egy (vagy több) könyv alapján íródott. Egyszer volt olyan, hogy valami film érdekelt de nem láttam meg volt valami amit nagyon szerettem és mindkettő egy könyv alapján íródott. Anno a kezembe adta mindkettőt unokatesóm és mondta, hogy ezek alapján íródtak... És azóta. 10 éves lehettem mikor az 5. kötete jött ki a Harry Potternek. 1 nyár alatt elolvastam mindet.

18l

2013. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd kicsit későbbre kb. 12 éves korára ajánlom a Nyakigláb apót és a Kedves ellenségem-et.


8 évesen én Két Lottit olvastam, akkor tetszett.

2013. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyémántlány ***** válasza:

Én egy nyolcéves ismerősömnek Holly Webb CICA AZ ERDŐBEN című könyvét vettem. Egy kismacska felfedezőútját írja le, izgis, aranyos, nagy betűs, 97 oldals, ha jól tudom, ekörül,(tehát rövid) cicaszerető gyerekek imádják és nem mellesleg az illusztrációk is nagyon aranyosak benne!

[link]

2013. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hét évesen az Emil és a detektívek segítségével szerettem bele az olvasásba. :)
2013. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én hugom 7 éves és most a Tea Stiltorn regényekért van oda. Lányos, kevés szöveg, sok kép és az alsós lányok kedvence. :) A Fekete István regények is nagyon jók és szerintem pont ebben a korban olvashatók mint pl a Vuk, A tüskevár vagy éppenséggel a Bogáncs- Erik Kastner regényeit is ajánlom, mint pl a Május 35 vagy az Emil és a dektívek is nagyon szórakosztató. Szabó Magda Tündér Lala is egy nagyon jó könyv ebben a korban, sőt még később is.
2014. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!