Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Szürke ötven...

Aki olvasta a Szürke ötven árnyalat trilógiát, élnétek együtt egy olyan férfival, mint Christian Grey?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem, messzire elkerülném.

Nem tudom, hogy az írónő hibája vagy sem, de Grey egy beteg állat, akire ráférne egy pszichiátriai, bentlakós kis kezelés.

2013. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A pasi pszichés beteg, nem tudom, kinek jön be az ilyesmi.
2013. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Én bármikor. Olvastam a könyveket, minden bénaságuk ellenére szerettem őket, és úgy érzem, kicsit többet látok Christianban, mint mások. Szerintem ő egy zseniális karakter, aki egy normálisabb írónő keze alól kikerülve sokkal közelebb állna az emberek (a nők) szívéhez, mint így.
2013. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát nagy különbség van aközött hogy Christian Grey,vagy OLYAN mint Christian Grey.

A legtöbb nő nem szívesen menne bele a valóságban egy BDSM alapú kapcsolatba,én se,ez nem baj,nem meglepő,ez olyan mint a meleg,vagy a pisi szex,nem való mindenkinek,és nem lehet csak úgy belecsöppenni(mint ahogy ebben a valóságot semmibe vevő kitalált történetben volt)

A fantáziálás teljesen más,én is olvastam ehhez a könyvhöz hasonló történeket(jobbakat is)nagyon élveztem őket,sokat játszadoztam a gondolattal,de ez nem azt jelenti hogy az elméletet gyakorlatba is átvinném.Még ha voltak is pillanatok mikor megkérdőjeleztem a szexualitásomat,tudtam hogy nem vagyok ilyen,és nem fogok tudni belekóstolni ebbe az életmódba.

Még ha kapsz is igeneket,tízből talán jó ha egy vagy kettő menne bele ha alkalom adódik.

2013. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én minden kérdés nélkül. Sajnálom is, hogy a sors még nem hozott össze egy ilyen pasival és kétlem , hogy ez változni fog bármikor is. De bizakodó vagyok :) :D
2013. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tímejjaa8 válasza:
100%
Igen mindenki máshogy képzeli el a helyzetet, hogy hogyan is történik az a jelenet ami le van írva a könyvbe. Christian egy jólelkű ember aki szex terén kicsit romlott, de valahol érdekes mert mindig mutat valami újat. Tele van kalanddal, titokkal ami vonz egy nőt. Persze ez egy tipikus olyan könyv ami nem létezik a valóságban nincs ilyen pasi :)
2013. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valójában nem a szexuális életére gondoltam, hanem inább az irányításmániájára ami a hétköznapokban nyilvánul meg. pl. megtilta Ananak, hogy kivel találkozhat, hova mehet, mikor mehet stb.
2013. okt. 2. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Egyébként ez is egy nagy pontatlanság ebben a könyvben,hogy Christian ennyire uralkodni akar Ana életén,mert a valóságban egy ilyen "Dom" már rég ki lenne tiltva a BDSM közösségből.Ebben a világban lehet hogy a szexualitás nagy szerepet játszik és az "erőszakkoságra" épül,de nagyon,nagyon szigorú szabályok szerint,amik a Domra is vonatkoznak.A Subnak vannak jogaik,és ha úgy akarják,azonnal megszakíthatják a kapcsolatot a Dommal,legyen akár életbevágó ok,vagy olyan apróságbak tűnő dolog mint például a Dom nem adja meg a munkahelyi telefonszámát.

Egy szó mint száz,Christian nem egy "jó" Dom,persze voltak pillanatai,de az író az olvasó képzeletének izgatására koncentrált(túlságosan is)és ezért összekavart néhány meglehetősen fontos dolgot.

2013. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Életem férfija! x
2013. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
3as válaszoló. pl milyen hasonló témaju könyveket olvastál?
2013. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!