Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare - Pokoli...

Cassandra Clare - Pokoli Szerkezetek sorozattal kapcsolatos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én már elolvastam az első két részt(Angyal és Herceg), de mivel a harmadik (Hercegnő) még nem jelent meg a boltokban,nem tudom , hogy mi Tessa képessége.Én már olyan régóta várok erre a válaszra,és minnél többet olvasom az előző két kötetet,annál jobban tudni akarom. Úgyhogy azt szeretném kérni Tőled/Öntől,hogyha már olvasta(d) angolul,elmondaná(d) , hogy mi is ő? Mert vannak elképzeléseim,próbálam kitalálni,de nem tudom,hogy jó e az elméletem.Előre is köszönöm a segítségeket.

2013. szept. 24. 18:53
 1/4 ilcsike89 ***** válasza:
Egy rúna nélküli árnyvadász és boszorkánymester keveréke. Azért rúna nélküli mert az anyukája azzal nem bírná el a démonvért. Mortmain is keverék és egy új fajt akar létrehozni.
2013. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azta..köszönöm szépen..és azt még esetleg nem tudá(d) megmondani,hogy Jem életben marad e,illetve,össze jön e Willel? És Charlotte fiának mi a neve?
2013. szept. 25. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jem néma testvér lesz, Tessa és Will összeházasodnak, Charlotte gyaekeének a neve Matthew Fairchild
2013. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te jó ég...köszönöm...természetesen itt is megy a zöld pipa.
2013. okt. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!