Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szerettek olvasni?

Miről szerettek olvasni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy blogot készíteni,csak nem tudom,hogy miről írjak.:/ Igazából mindenről tudok fantáziálni,csak az a baj,hogy egy dolog mellett nem tudok le állni,mindig valami újat szeretnék csinálni és ezért azok az ötletek amik addig meg voltak,mindig elvesznek.Na meg nem szeretnék tucat sztorit írni.Amúgy milyen karaktereket szerettek?:)

#blog #karakter #sztori #tucat sztori #miről szerettek olvasni?
2013. szept. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

ez most vicc, mert ha igen, akkor megnevettettél :D


ember, írd le amit akarsz, mi a hézag, nem értem. azt akarod, hogy mi mondjuk meg, hogy mit írjál? ennyivel meg is kérdezhetnéd, hogy holnap reggelire mit egyél. Mondjuk, rántottát? - az finom ;)

2013. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mielőtt túl nagy projektbe kezdenél, javaslom, hogy ragadj kézhez egy helyesírási szótárat, és csapd fel az igekötős igéknél.

Helyesírási hibákkal nincs esélyed értelmes, nívós blogot létrehozni, sajnálom.

2013. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Politológiáról. De tényleg.


Milyen karaktereket kedvelek? Sokrétű, életszerű, érdekes, tökéletlen, bár megvallom őszintén, hogy nekem olykor bejönnek az idealizált karakterek is, ha azért nem minden oldalról idealizáltak.


Írd meg A Pendragon legenda folytatását, azt elolvasnám - ha másért nem, hát azért, mert az eredetit imádom, és érdekelne, hogy hogyan gondoltad tovább. De a helyesírásra tényleg figyelj, ez nagyon alap. És könyörögve kérlek, hogy tartózkodj a hangulatjelektől.

2013. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 edemmester ***** válasza:
Arról írja miről tényleg rendesen, teljes beleéléssel, megerőltetés nélkül, könnyen tudsz írni igényes minőségben, jó megfogalmazással, stb. És persze sokáig. Tudom hogy ez neked nehéz. Konkrétabb témákat így nehéz mondani mivel nem igazán tudok rólad semmit, mi érdekel, stb. Ha a nemed és korod átküldenéd privátba, illetve esetleg pár szót az érdeklődési körödről akkor könnyebben tudnék segíteni. Leveled várom! :)
2013. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kaland és akció könyveket szeretem. A fantasy marhaságokat nagy ívben kerülöm. A jó könyv titka az, hogy kedveltesd meg az olvasókkal a főhőst. Legyen szimpatikus és történetbe illő személyisége.
2013. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!