Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Legális birtokolni ma Magyaror...

Legális birtokolni ma Magyarországon a The Anarchist Cookbook című könyvet?

Figyelt kérdés

Olyan ismeretek vannak benne amikről nem tudom, hogy legálisak-e

hogyan készítsünk halálos csapdákat, hogyan lehet robbanószereket kikeverni stb.

Lehet ez terhelő bárkire nézve is? Még akkor is ha tiszta mint a szűzhó.


2013. szept. 30. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Nincs betiltva, szóval igen.


Az, hogy terhelő lehet-e, akkor merül fel, ha elkövetsz valami bűntényt, megtalálják nálad, és mondjuk arra jut a bíróság, hogy te erre régóta készülsz - például, de lehetne ragozni.

2013. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi!


beszélgettem róla egy haverral és ő is arra jutott hogy nem illegális. Hiszen kender nevelési szakkönyveket és lámpákat is lehet birtokolni, nagy fényerejű lámpákat is kapni, stb.

2013. szept. 30. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Önmagában csak ilyen könyvekért nem hiszem, hogy elítélnének. (Főleg, hogy egy rakat ezzel foglalkozó könyv jelent meg hivatalosan kiadva) De ahogy felettem is mondta az illető, ha valami ügybe keveredsz, nagyon nehéz lesz kimagyarázni. Ja, és egy jó tanács:


Ne próbálj ki semmiféle robbanószer receptet hozzáértés nélkül, főleg ne olyat, amit valamilyen könyvben találtál, mert ismertem egy srácot, aki anno nagy robbanószer-buz.i volt és ma már nincs meg a kézfeje. Szóval csak ésszel.

2013. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!