Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dr. Vicze Ernő Az alacsony...

Dr. Vicze Ernő Az alacsony keretes rakodókaptár című könyvét honnan szerezhetném be?

Figyelt kérdés
Netes feltöltést találtam, de könyv formájában is szeretném megvenni. Ha valakinek van valamilyen ötlete, hogy honnan szerezhetném be, kérem, szóljon! (Internetes antikváriumokban már néztem, de csak előjegyezhetőt találtam.)
2013. okt. 4. 16:50
 1/4 acelsziv ***** válasza:
beírod googleba és kidobja az apróhirdetéseket is
2013. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal indítottam, hogy Googleben rákerestem, de sajnos nem találtam semmi használhatót, talán mert elég régi könyv ez.
2013. okt. 6. 15:44
 3/4 acelsziv ***** válasza:
más megoldás nincs, mint előjegyezni. Aztán majd megjön. Addig ahol látsz antikváriumot, oda bemégy és rákérdezel...
2013. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Várok én, mást tényleg nem tehetek, de azért írtam ki ide, hátha van valakinek egy példány belőle és esetleg eladná, mert nemrég egy másik könyvvel is így jártam.
2013. okt. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!