Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ugye jobb a Sárkányok Tánca a...

Ugye jobb a Sárkányok Tánca a Varjak Lakomájánál?

Figyelt kérdés
A könyv vége felé tartok, de nem tudom kiolvasni, mert halálra untat, alig történik valami. Nem lenne vele semmi gond, ha Martin nem írt volna olyan sokat. Leginkább a Cersei és Jamie fejezetek nem untatnak meg néha Arya se, de az a macskás rész kiütötte nálam a biztosítékot, hogy abból áll az egész fejezet, hogy kagylókat árul. A Brienne fejezetek a legrosszabbak plusz a martellesek. Sárkányok tánca is ilyen unalmas lesz, mert ha igen lehet nagy bukta lesz ez a széria.
2013. okt. 9. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Varjak lakomája sokkal jobban tetszik a Sárkányok táncánál. Lehet azért, mert abban nekem több kedvenc karakter van. Martellek a Starkok után nekem a legjobbak. Az 5. könyvben nagyon untam Jont (na igaz, ő nem volt soha szimpatikus), meg Tyriont az elején. Victarion meg mindkettőben érfelvágós. Az egyetlen pozitívuma talán csak Theon. Többiekből meg alig van benne.


De nem értem, miért lenne bukta ez miatt. A Királyok csatája pl. sokkal unalmasabb volt. Főleg sorozatként.

2013. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmi gond nincs egyik könyvvel sem.
2013. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a legnagyobb gondom, hogy túl sokat rizsázott az író, Királyok Csatájában igaz, hogy volt egy pár unalmas rész pláne a Bran fejezetek, de mégse volt benne az a sok felesleg. Meg a varjakban túlságosan sok a történelmi rész, ami jó csak kicsit sok. Azért szorítok Martinnak, hogy az utolsó két könyv legyen olyan jó, mint a kardok vihara, mert annál jobb könyvet még életemben nem olvastam.
2013. okt. 10. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont azt szeretem, hogy ennyit ír. Lehet, hogy pörgősebb lenne, ha fele ennyit rizsázna, és csak a fontos momentumokra koncentrálna, de az nem is Martin lenne. Különben meg, én hiszek abban, hogy mindent okkal ír le, és ha nem... hát én akkor is bírom. :)
2013. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!