Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A búra alatt című könyvet...

A búra alatt című könyvet olvastátok már?

Figyelt kérdés

Aki olvasta, azoktól lenne egy kérdésem. Én mostanában azt a könyvet olvasom, a 110. oldalon járok, és eddig elég unalmasnak tűnik nekem, azon kívül hogy leereszkedett egy búra a városra igazából még semmi érdemleges nem történt, csak a szereplőket, meg a búra miatt történt dolgokat részletezték, szóval túl sok benne az érdektelen hablatyolás, emiatt nekem unalmasabbnak tűnik, mint vártam.

A kérdésem az lenne, hogy az a könyv végig ilyen unalmas, kevésbé fontos dolgokat magyarázó szövegből áll, vagy azért lesznek benne izgalmas, meglepő, érdekes részletek is?


2013. okt. 20. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Végig vontatott marad. Harmadennyi oldalon meg lehetett volna írni a lényeget, de King szeret mindenkit jó hosszan és unalmasan bemutatni, kielemezgetni.
2013. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stephen King nem arról híres, hogy pörgős könyveket ír. Valóban sok leíró rész van általában a könyveiben, de aztán van, hogy beindulnak az események. Én A búra alatt c. könyvét még nem olvastam, de viszont sok másik regényét igen. Még ha nem is túl izgalmas mindegyik könyve, szerintem érdemes végigvergődni rajta. Személy szerint én egy zseninek gondolom őt. Ha valami izgalmasabbat akarsz olvasni tőle, akkor ott van A ragyogás vagy az Állattemető, és még sorolhatnám:)
2013. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 10 éve King rajongó vagyok.


Ha elsőnek olvasod ezt a regényt, hát az nem valami jó ötlet, mert ez pont nem horror és nem pörgős, de megvan azért a varázsa. Nekem tetszett, annak ellenére, hogy lassú.


Ismerni és szeretni kell King stílusát ehhez a könyvhöz, mert olyasmi mint a Végítélet. Lassú, terjengős, de ettől még jó könyv.


Ha unod akkor válassz másikat. Nekem nem volt unalmas. Csak épp nem olyan típusú könyv, mint az Állattemető, vagy a Ragyogás.


27/N

2013. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!