Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg! A 4. részben (barátok)...

Szjg! A 4. részben (barátok) a motorozós részt valaki leírja Cortez szemszögből?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem pontosan a kérdést. Az érdekel, hogy van e belőle fanfic-t, vagy az, hogy valaki írna e neked?
2013. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hiába írom le, amikor valaki teljesen máshogy képzeli el, és éli magát bele a történetbe. Ez a jó az olvasásban. És azért is örülök, hogy nem készül belőle film vagy sorozat, mert nem rombolja le az álomképemet. Egy film nagyon tönkre tudja tenni az olvasással szerzett élményedet :(
2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem erre válaszolok de 2. válaszoló ha te nem akarsz filmet ne nézd meg de lehet más akarná és azért nem lesz mert a hozzád hasonlók leszavazzák.
2013. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as..

Az írónő is kijelentette, hogy nem terveznek filmet... filmen alapból nem jönne vissza ugyan az az élmény... és ezzel nem szavaztam le! Ha lenne szívesen megnézném! Az nem leszavazás, hogy azt írtam, hogy egy film le tudja rombolni a könyvben szerzett álomképedet!

2013. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a linkküldő vagyok. nem én irtam, csak találtam :)
2014. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!