Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket nem emlékeztet Kristin...

Titeket nem emlékeztet Kristin Cast A kiválasztott című könyvének előzetese Laurell K. Hamilton Anita Blake könyvének Haláltánc című könyvére?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 13:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Amikor én olvastam nekem egyből Anita Blake jutott az eszembe. Pl: Amíg Eric átváltozik, Zoey-t teljesen kiakasztja a dolog, elmegy valahova, teljesen egyedül van, és zokog(Anita Blake- amikor Richard farkas lesz, elrohan a kárhozottak cirkuszához, és ott zokog a lépcsőn).... Erre oda megy Loren Blake (Jean-Claude) és megvigasztalja. A vége ugyan az lesz, Loren Blake megbélyegzi Zoey-t. És szeretkeznek...


Nektek mi a véleményetek?

2009. nov. 14. 13:53
 2/3 anonim válasza:

Bocsi, nem akarlak beoltani, de nem nem hasonló...

Más a nyelvezet, Laurell K. Hamilton könyve... hogyismondjam...enyhén szólva korhatáros.

Jean-Claude már a második részben Anitát szerengeti, és Richardal csak ideiglenes az összeveszés. És Anita ÁLLANDÓAN összeveszik Richardal :) A kiválayztottban Zoey-t Loren csak kihasználja, és Erikkel nem volt olyan "érett" kapcsolata, mint Anitának Richard-al. Mellesleg Erik nem növeszt bundát havonta egyszer és nem uralkodik több száz farkas felett. Jean-Claude-ról meg ne is szóljunk. A legtöbb romantikus regénynek hasonló az alapja. Akár a Rómeó és Júliára is mondhatnád, hogy hasonlit az Anita Blake-re. Tehát nem, nem ugyanaz a 2 story.

Remélem nem lőttem le semmit a könyvekből, és, hogy hasznos volt a válasz, mert itt gépelek 5 perce egy mobilon és fáradnak az ujjaim. :)

2010. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DD Igen, hasznos volt a válaszod, bár a téma azóta (szerencsére) már nem érdekel. :D Ha legközelebb ilyen segítőkész vagy, hagyd ki a "beoltani" szót, mert így picit ellenszenves az amúgy tényleg szépen megfogalmazott válaszod. Ettől eltekintve, köszi, hogy írtál! :)
2010. febr. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!