Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy könyv. Címe: Rocksztár...

K-k-y kérdése:

Van egy könyv. Címe: Rocksztárt kaptam karácsonyra. Most jött ki, egyből "beleszerettem" de nem tudom hol rendeljem vagy vegyem meg. Először is, szerintetek venni vagy rendelni lenne érdemesebb. másodszor: hol?

Figyelt kérdés

#moncsy
2013. okt. 31. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hol lehet kapni. Hasonlítsd össze a rendelés során fizetendő összeget azzal, amennyit a boltban fizetnél (online rendelés esetén szoktak lenni kedvezmények). Vedd figyelembe a postaköltséget is, ha rendelsz.
2013. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen így volt és úgy döntöttem h személyesen veszem meg Egerbe de köszönöm. :D
2013. nov. 4. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Alexandra könyvkiadóban rendelheted, én is ezt tettem. :) Nagyon jó könyv..
2013. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok, és én is kinéztem ezt a könyvet. Szerintetek milyen korosztályba tartozik?
2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én imádom! már vagy 3x elolvastam és én 12/13 éves kortól ajánlom! :)
2013. nov. 17. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem többrészes. :(
2013. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pesten bemész a West end-be vagy Árkádba vagy ilyenekbe és ott megtalálod bármelyik könyvesboltban. (14 vagyok és 2 nap alatt kiolvastam annyira tetszett, és azóta keresgélek a neten hajóskirándulásokat :) )
2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!