Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok fiataloknak szánt...

Tudnátok fiataloknak szánt könyveket ajánlani? 17/L

Figyelt kérdés

Olyan könyvekre gondolok, mint pl.: Garabonc, Darren Shan könyvek, Rubinvörös, Vérbe öltözött Anna, Fekete bárány, Harry Potter, mindenféle vöröspöttyös könyvek.

Lehetőleg olyat írjatok amit már olvastatok, és nagyon tetszett nektek. Persze komolyabb témájú is lehet, pl. olvasok John Grishamet, Stephen King könyveket is.

Köszönöm!


2013. nov. 1. 12:49
 1/3 viva75 ***** válasza:

-Stephenie Meyer: Twillight

-Stephenie Meyer: New moon

-Stephenie Meyer: Eclipse

-Stephenie Meyer: Breaking dawn

-Leiner Laura: Szent Johanna gimi 1-8/2., kalauz

-Maros Edit: Hűvösvölgyi suli 1-3.

-Leiner Laura: Bábel

-Stephenie Meyer: A burok

-Szabó Magda: Abigél

-Marie Desplechin: Totál Titkos naplóm 1.(lesz folytatása)

Majd írok ha még tudok. Most csak ezek jutottak az eszembe. Ezeken kívül melegen ajánlom Leiner Laura minden múltban-most-ill. a jövőben megírt könyvét. :)

2013. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem a Gyönyörű sorscsapás és annak a nemrég megjelent 2. része (a pasi szemszögéből írja le a történteket) a Veszedelmes sorscsapás. Tegnap olvastam ki a Szerelmem egy angyal című könyvet, ami egy trilógia első része és nekem nagyon tetszett (de ez elég szomorú könyv). Nagy kedvencem még az Elakadó lélegzet, ami szintén egy trilógia első kötete. Ajánlani tudom még a Tündérszerelem című könyvet is. Az elején furcsának tartottam benne ezt a tündér dolgot, de nagyon megszeretem. Most így ennyi jutott az eszembe, remélem valamelyik tetszeni fog! :)
2013. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. nov. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!