Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hp. Csak én érzem nagyon...

Hp. Csak én érzem nagyon elgondolkodtatónak?

Figyelt kérdés

A harry potter 7 után, nem tudtam elaludni, mert gondolkodtam. Ez normális?

14L



2013. nov. 1. 12:50
 1/7 anonim válasza:
Teljesen normális éd hidd el ez még egy hónapig tartani fog :D
2013. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Féléve tart :D
2013. nov. 1. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Addig tartott nálam a bűvölet, míg nem találtam a HP-nél izgalmasabb, érdekesebb könyvet.

Addig is újra olvastam a sorozatot...XD

2013. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te találál jobb könyvet? Hogyan?
2013. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 éveseknek tudom ajánlani a Peter Freund: Laura sorozatot;

Libba Bray: Rettentő gyönyörűség trilógiát;

Lauren Kate: Fallen sorozatát... és még van egy csomó XD

Hasonlóak a Harry Potterhez... mindegyikben van egy titkos világ, varázslat, izgalom...^^

2013. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a könyvajánlást, de sajnos most nincs időm olvasni :( most a szünetben volt pár napom, úgyhogy elolvastam megint a Hp7et, de különben 20 kötelezőnk van, közte az Isteni szinjáték úgyhogy majd téliszünet :)
2013. nov. 3. 08:13
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen normális, ennyi idősen engem is nagyon elgondolkodtatott. Aztán elolvastam egy csomó olyan könyvet, amelyek jobbnak és elgondolkodtatóbbnak bizonyultak (habár a HP után én is szinte lehetetlennek tartottam, hogy ilyen könyv létezhet). Idővel bebizonyosodott, hogy ezer meg ezer jobb és elgondolkodtatóbb könyv van a HP-nál, és most (26 éves vagyok) már a 100 kedvencem között sem lenne ott.
2013. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!