Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lestat miért olyan szexi?

Lestat miért olyan szexi?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés, szóval hogy miért imádja őt mindenki? :D Én is rajongok az Anne Rice-féle Vámpírkrónikákért, de tőlem Lestat karaktere mindig is távol állt egy kicsit. Úgyhogy nagyon érdekelne a véleményetek: szerintetek miért olyan átkozottul vonzó? :D

2013. nov. 1. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak az Interjú a vámpírralt és a Lestat, a vámpírt olvastam Anne Rice-tól. Egyik sem jött be, nagyon nem az én világom, Lestat (de az összes többi szereplő is) ellenszenves volt és idegesített. Szóval nem, szerintem sem nem vonzó, sem nem szexi.
2013. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tina. K válasza:
Pedig nagyon is az. Válaszodra felelve, azért, mert a gonosz külső alatt a magány lakozik, mégis jól elrejti azt. Ezt sajnos csak az érti meg, aki szintén egyedül van, vagy pedig rengeteg könyvet olvas. De ha jobban meg akarod érteni, nézd meg az Interjú a Vámpírral-t és a Kárhozottak Királynője-t filmben. Egyből bele fogsz szeretni, de szerintem a Tom Cruise alakította Lestat sokkal eredetibb.
2014. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, főleg, hogy én nagyon sok ideig bálványoztam Lestatot, és bár még mindig a kedvenc karaktereim közt van, más vámpírokhoz képest (teszem azt, Marius) nem a "Kópé Királyfinak" tűnik, hanem egyszerűen butának, aki képtelen tanulni a saját hibáiból, és nem bír kivergődni a saját megszállottságaiból ,egyszerűen nem talál bennük rendszert. Illetve sokszor van ilyen " nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik" érzésem vele kapcsolatban, mivel mindenhez akkora szakértelemmel szól hozzá, pedig teljesen nyilvánvaló hogy köze nincsen a dologhoz.

De szerintem épp ezért tartják sokan olyan vonzónak, mert emiatt a belső összevisszaság miatt tudnak azonosulni vele, csak ő ezt sokkal eladhatóbban tudja közvetíteni a világ felé, mint az emberek.

2014. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!