Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a blogomról?

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval most csináltam egy blogot - [link] - és érdekelne, hogy mi a véleményetek róla! Igen, még csak egy fejezet van fenn, ami tudom, hogy nem valami sok, de azért ez a fejezet egész hosszú, szóval ha esetleg van olyan vállalkozó kedvű aki beleolvasna, ne riadjon meg a terjedelemtől! ;) :)

u.i: A "desing"-t ne nézzétek, bár azt hiszem ha keresnétek se találnátok :)



2013. nov. 2. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Bennem nagybetű? Ennyire nem egoista a történeted, remélem... vagy ha igen, ez akkor is tök felesleges.

A webcím szörnyű. Kicsit lehetne egyszerűbb, rövidebb.

A történet egyébként jó, bár teljesen tucat.

2013. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem a Bennem nem egoizmusból lett nagy betű, szimplán csak eredetileg nem így nézett ki a mondat, és véletlenül így ragadt, de köszönöm, hogy szóltál!

Igen, valóban nem valami rövid, de szerintem passzol a történethez, és ez legyen a legnagyobb baj...

Azt elismerem, hogy egy fejezet alapján sablonosnak tűnhet, de mivel én tudom a folytatást, azt hiszem mondhatom azt, hogy annyira nem lesz átlagos, de majd elválik! Mindenesetre köszi a választ! :)

2013. nov. 2. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Meglepődtem mert tetszett.Persze van pár apróbb klisé de basszus végre egy életképes karakter!Már a hajam téptem az ilyen sulis sztorik szürke ostoba balfék lánykáitól!Szóval igen ha lesz még benne valami egyedi és különleges ez egy nagyon jó történet lesz úgy érzem!
2013. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett, kíváncsi vagyok a fojtatásra.
2013. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi.

*folytatásra

2013. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Úúú jöjjön a folytatás! nekem nagyon tetszett! itt az első fanod :)
2013. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett!!! Csak így tovább!!! Már várom a folytatást!!
2013. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! Nagyon örülök, hogy tetszett, annak meg különösen, hogy életrevalónak találtátok a karakterem, igyekeztem kicsit más női főszereplőt alkotni. :) A folytatást pedig szerintem fel is rakom ;)
2013. nov. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!