Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek helyettesitheti a...

Szerintetek helyettesitheti a könyvet az elektromos formátumban letöltött könyv, lehet ugyanúgy élvezni az olvasást?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Normális e-bookban, normális olvasón igen.
2013. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Személy szerint jobban szeretem a hagyományos könyvet, de ez csak az én véleményem:


[link]

2013. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek olyasmin olvasni, amiben több tízezer forintos kár keletkezik, ha véletlenül leejtem, leöntöm valamivel, leeszem stb.
2013. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek olvasni, Szerbiában élek, a városi könyvtárban nagyon kevés a magyar nyelvű könyv. A nettről nagyon sok könyvet letöltöttem már. Öszintén, eleinte nekem is szokatlan volt hogy nem hagyományos könyveket olvasok.
2013. nov. 6. 15:56
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. És persze az sosem hátrány, ha e-bookban elérhető, papíron meg nem, vagy nem kell hat kilót cipelni. (Elképesztően sok klasszikust nem lehet tisztességes példányban kivenni a könyvtárból még Pesten sem, míg a MEK-en ugyanolyan minőségben fent van.)
2013. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én mostanában már szinte csak ebook olvasón olvasok azon is élvezem, de néha azért jól esik egy-egy rendes könyvet is olvasni.
2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Én nagy Kindle fan vagyok. Minden kedvenc könyvem megvan rajta, több száz darab (és igen olvastam is őket) minden nap a táskámban van és élvezem, hogy kevés helyet foglal. Olcsóbb is, mint papír alapon mindet megvenni. DE az igazán nagy kedvenceim könyvben is megvannak, egyszerűen szeretem az érzést, hogy lapozgatom, nézegetem, fogom őket, ott vannak a polcon. Így szerintem 80%-ban igen helyettesíti, de kell néha az igazi is.
2013. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lakatos István ***** válasza:

Régen az értékesebb könyveket (kódexeket) a polchoz láncolták. Ha ez épp a felső polcon volt, akkor csak létrán lehetett olvasni. Ha némely mostani mentalitású ember abban a korban élne, akkor sokan azt írnák ide, hogy nem is igazán jó olvasnivaló az, amihez nem kell létra.


Most (nyomtatott) könyv nem kell hozzá.

Haladni kellene a korral, vagy megvárni, amíg a fejlődésképtelen generáció kihal.

2013. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egészen más a filing ahogy kézbe veszed és megcsap a papír a ragasztó illata helyett a műanyag, az elektronikai lakk és a forrasztószer szaga, de egyébként ha bele mélyedsz akkor már ugyanaz. Energiát sem fogyaszt többet, miután "lapoztál".
2013. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem helyettesíti. A könyv az más, a tapintása, az illata, és mondjuk én sokkal jobban szeretek papír alapú könyvet olvasni, viszont ha nem tudom beszerezni máshogyan, akkor elolvasom neten vagy telefonon. De azért az nem ugyanaz.
2013. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!