Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megjelent már magyar fordításb...

Megjelent már magyar fordításban a Gyönyörű Rohadek című könyv folytatása (novella)?

Figyelt kérdés

Itt most nem a Gyönyörű Idegen című könyv...

Olvastam, hogy novellaként tovább folytatódik a fent említett könyv két főszereplőjének története (ha jól tudom eredeti címe Beautiful B*tch)de se könyvben se pedig online formátumban nem találom sehol....



#gyönyörű #Christina Lauren
2013. nov. 8. 19:24
 1/7 Casperson ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tervezi a kiadó kiadni. Mivel a második könyv előtt kellett volna megjelenjen nem hiszem, hogy kijön. Lehet, hogy egyben kiadják majd az összes novellát, de én nem számítok rá.
2013. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eredeti nyelven már kiadták 2013 júliusában ha jól tudom, ezért reménykedtem benne, hogy valahol megtalálom :(
2013. nov. 17. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Külföldön a Beautiful Stranger (2013. ápr. 16.) a Beautiful Bitch (2013. júl. 9.) előtt jelent meg, annak ellenére hogy maga a sztori fordítva lenne időrendben, szóval én reménykedem benne, hogy az összes könyvet és novellát is előbb-utóbb kiadják :))
2013. dec. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Beautiful Stranger-ről még nem is hallottam :O

De nagyon köszi a választ! :)

2014. jan. 21. 21:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy az a Gyönyörű idegen! :D Szóval mégis csak hallottam róla :P
2014. jan. 21. 21:11
 6/7 anonim válasza:
Én is reménykedem hogy kiadják,most olvadtam a gyönyörű idegent,és nagyon jó :)
2014. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon megszerettem... Gyakran is van kölcsönadva a barátaimnak mindkettő, mert ők is imádják :D
2014. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!