Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki A soha határa...

Olvasta valaki A soha határa c. könyvet? Hisztek benne? Nekem nagyon tetszett.

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2013. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Casperson ***** válasza:
Én olvastam és nekem is tetszett, de voltak benne olyan részek amelyeket az író eltúlzott így azokat elhinni sem tudtam, de voltak reális részek is szóval is-is.
2013. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok az egész történetbe, az az érzésem, hogy ilyen csak a könyvekben történhet meg...:) De ettől függetlenül nagyon tetszett nekem is!
2013. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett, hiszek benne, igen. Lehet ha nem egészen reális, de épp ez a jó benne. Az olvasóknak sokkal jobban tetszenek azok a könyvek, amelyek jobbak a valóságnál. Ha akarnék, tudnék találni benne hibát, mint minden könyvben, de azt hiszem, hogy ez egy kis könnyed olvasmány, nem kell kritizálni, nem azért íródott.
2014. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!