Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok egy részes, főleg...

Ajánlanátok egy részes, főleg szerelemről szóló könyveket?

Figyelt kérdés

Bármilyen kategóriás lehet(tinikönyvek lennének a legjobbak),csak szerelem legyen benne,de jó,ha van benne humor is :) A lényeg,hogy 1 részes legyen,mert sajnos külföldön lakok,szóval elég nehéz a folytatásokat beszereznem,és,mert netről tölteném le...

Lehetnek hasonló könyvek,mint Anna és a francia csók;Gyönyörű sorscsapás;Tökéletes kémia;......


2013. nov. 16. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg Cabot: Az a balfék Tommy Sullivan

Jinx

Misztikus szerelem

Jane Austen: Büszkeség és balítélet (Csak akkor tudod miről szól, ha a 6 részes filmet láttad belőle... a mozifilm, az fúj!!!) Romantikus és vicces

Ezek mind egy részes könyvek. Én imádtam őket XD

2013. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szilvásy Lajos : Egymás szemében -remélem nem vagy nagyon a magyar könyvek ellen. Én mielőtt ezt elolvastam ellenük voltam, de ezt le sem tudtam tenni.

Sarah Dessen könyvei (Altatódal, Figyelj rám! Tökéletes, etc.)

Lauren Oliver- Delírium sorozata (tudom, hogy egyrészest keresel, de azt hiszem, hogy ennek mind a 3 része fent van a neten, és tényleg jó)

Loredana Frescura - Marco Tomatis : A világ a te szemeddel - ezt általában vagy utálják vagy imádják, én az utóbbiba tartozom, de az biztos, hogy kell hozzá egyfajta türelem, és lelkiállapot, hogy ne legyél ideges a főszereplők viselkedésén

-CM

2013. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jane Austin: Emma
2013. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. nov. 17. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor szakítsunk

Bábel

2014. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az angyalos ház

Adél és Anna

Lotti öröksége

Az igazi kaland


(előző voltam) :)

2014. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hajdú-Antal Zsuzsanna: Érintetlen én


Néhol vidám, néhol nagyon szomorú, gimis történet. Hol szétröhögtem magam, hol bőgtem rajta. :)



[link]

L/18

2015. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!