Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Főszerkesztő vagyok a suliujsá...

Főszerkesztő vagyok a suliujságban. Egy könyvről kell írnom ajánlót. Melyik könyv jöhetne szóba V-VIII osztályosoknak? Miről írjak? 14/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 14:15
 1/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Az én nagy szerelmem a Pál utcai fiúk, imádtam.
2013. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy alkalmatlan vagy erre a pozícióra...
2013. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha nem érkezik értelmes válasz ezen kívül :) akkor nézz fel a moly.hu-ra, ott még a szövegezéshez is találsz pédákat a könyvolvasók hozzászólásaiból.
2013. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A második kommentelőnek meg csak annyit, hogy rengeteg könyvet olvastam és mindegyiket nagyon szeretem nem tudom eldönteni melyiket válassza ezért voltam kíváncsi mások véleményére is.
2013. nov. 21. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
14 év körül a Rémségek cirkuszát olvastam, nagy kedvencem is volt.:)
2013. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szent Johanna Gimi
2013. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami Dumas-tól vagy Rejtőtől.
2013. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mirk ***** válasza:

A korosztályt figyelembe véve nem lehet szó komolyabb művekről, de én azért megragadnám a lehetőséget, hogy a tizenéveseknek szóló romantikus regényeknél igényesebb színvonalú könyvet ajánljak, ami azért még emészthető ennyi idősen is.

Ifjúsági szépirodalom például.

2013. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm, és mi lenne ha felhoznál mondjuk egy klasszikust, kötelezőt (pl. a Pál utcai fiúk) és egy hasonló kortárs művet, írnál egy közös ajánlót, amiben összehasonlítod őket, és felveted, hogy miért jó régi könyveket is olvasni az újak mellett stb.? Szerintem arra mindenképp figyelj oda, hogy ne fiús vagy lányos legyen, inkább mindkettő. Te milyen könyveket olvastál / milyenekre gondoltál?
2013. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az Egy ropi naplója sorozat szerintem nagyon jó választás lenne, mert azt azok is szeretik olvasni, akik amúgy nem rajonganak eme időtöltésért :)


De ajánlom még a Profi Noki sorozatot, az Egy Zizi naplója sorozatot és a Papír-Yoda különös esete könyveket is :)

2013. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!