Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok farkasokról szóló...

Tudnátok farkasokról szóló könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Már olvastam Jack Londontól a Fehér Agyar című könyvet és a Vadon szavát is (utóbbi persze kutyás, csak farkasok is voltak benne :D).

2013. nov. 23. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jack London: A barna farkas

Jack London: Farkasvér

Egy időben elég sok Jack London könyvet olvastam, de ez elég rég volt, és már nem igazán emlékszem konkrét címekre. Arra emlékszem, hogy még az Aranyásók Alaszkában tetszett nekem nagyon, bár ez csak annyiban farkasos, hogy Alaszkában játszódik, aranyásós, kutyaszános stb. környezetben.

2013. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Michael Blake: Farkasokkal táncoló.


[link]

2013. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó: A Farkasokkal táncolót láttam filmben. Tetszett, de az se farkasról szól igazából. Azért köszi :)
2013. nov. 23. 16:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem mikről szólnak a könyvek amiket ajánlotattok. A barna farkas az a leírás szerint kutyákról, a farkasvér pedig a leírás szerint ugyanaz, mint a Fehér Agyar. :/ Tényleg a Fehér Agyaron kívül farkasos könyvek nincsenek?
2013. nov. 23. 16:57
 5/13 belapus ***** válasza:

[link]


Ez egy régebbi könyv, amiben egy tudományos munkát/kísérletet/kalandot lehet elolvasni.

2013. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm! :) Ilyesmire gondoltam. :)
2013. nov. 23. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Jiang Rong: Farkastotem

Ez egy kicsit szárazabb, a farkasok mellett sokminden másról is szó esik benne, ami a nomád életkörülményekhez kapcsolódik, de elsősorban a farkas a fő téma.

Itt olvashatsz róla néhány kimerítőbb vélményt: [link]

2013. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. nov. 24. 11:42
 9/13 anonim válasza:
Michelle Paver: Farkastestvér
2013. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, de ezt olvastam, csak fentebb elfelejtettem megemlíteni. :D Amúgy jó könyv, csak kár hogy a folytatásait nem fordították le. :/
2013. nov. 25. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!