Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a búra alatt című könyv 2....

Mi a búra alatt című könyv 2. részének a vége? Elolvasni nem fogom, csak kiváncsi lennék rá, hogy eltűnik-e valaha, illetve hogy a külvilág megmarad-e (miután mondták az idegenek, hogy megvédi őket a búra) Aki elmondaná nagyon megköszönném

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A sorozatban teljesen más miatt lett a bura, másképp is lesz majd vége egyszer, mint a könyvben.


Spoiler

A könyvben megszűnik a bura pár nap múlva, külvilággal semmi különös nem történik.

2013. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és csak úgy eltűnik a búra?
2013. dec. 5. 19:35
 3/7 A kérdező kommentje:
könyvben mi miatt került oda a búra?
2013. dec. 5. 19:39
 4/7 anonim válasza:

Spoiler

A könyvben a bura tulajdonképpen csak a földönkívüliek szórakozását szolgálta. Hogy megfigyelhessék az embereket, de végül sikerül "eltüntetni".

Spoiler vége

Egyébként én belenéztem a sorozatba, de mihelyst nem úgy kezdtek történni a dolgok, mint a könyvben, inkább elkapcsoltam. A könyvet kedveltem, a sorozat nem tetszett.

2013. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy sikerül eltüntetni?
2013. dec. 5. 21:23
 6/7 anonim válasza:

Spoiler

Nem emlékszem pontosan. Egészen biztosan volt valami kapcsoló, lehet, hogy azzal sikerült...vaaagy a földönkívüliek végül megkönyörültek az embereken...nem tudom pontosan, melyik. Lehet, hülyeséget írtam, de rég olvastam. :D

2014. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SPOILER!


Az újságírónő rájött, hogy a földönkívüliek csak szórakoznak velük, úgy, mint az embergyerekek például egy hangyabollyal tennék ezt. Pusztán kíváncsiságból. Miután ezt felismerte, könyörögni kezdett, és ez hatott, a búra eltűnt. Egyébként szinte alig valaki marad életben, mert a könyvben nincs szél a búrán belül, és amikor kitör egy tűzvész a városban, a sűrű füsttől gyakorlatilag megfulladnak azok, akik túlélték a tüzet.


Egyébként egyetértek azzal, aki nem nézte végig a filmsorozatot. Én is megdöbbentem, hogy mennyire eltérnek az eredeti sztoritól. A könyv sokkal jobb.

2014. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!