Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimiben...

A Szent Johanna gimiben Cortez miért járt Vikivel?

Figyelt kérdés
Olvastam mind a 8 részt de erre még nem jöttem rá, hogyha corteznek reni tetszett akkor miért viki?
2013. dec. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak úgy az események sodorták össze őket. Mármint egy bandában játszottak, csomót lógtak együtt. Aztán gondolom Viki belezúgott Cortezbe és így összejöttek. De Ricsi is mondta, hogy Viki inkább volt haver, mint barátnő.
2013. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Szerintem Cortez csak azért volt együtt Vikivel mert féltékennyé akarta tenni Renit:)
2013. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert így megvolt a megfelelő konfliktus, és Reni talált egy újabb okot a nyűglődésre.
2013. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. dec. 9. 18:29
 5/6 Szjger13 ***** válasza:
Mert Cortez akkor még 'gyerek' volt és féltékennyé akarta tenni Renit!
2013. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
60%
Szerintem Cortez azért járt Vikivel mert zavarta az, hogy Arnold és Reni barátok és azt akarta, hogy Reni csak vele foglalkozzon.
2013. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!