Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Prometheus filmet melyik...

A Prometheus filmet melyik Aliens képregényből csinálták?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem alien képregényből csinálták
2013. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam, hogy valamelyik Aliens képregényről "koppintották", de nem emlékszem, hogy melyikről :/
2013. dec. 8. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé arra hajazott, szóval szerintem is az alapján készült.
2013. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem képregényből készült, az Alien-sorozat Ridley Scott filmjéből született, aki készített folytatásokat, meg ugye a Prometheust is. Nyilván lesz majd a filmből képregény, hiszen USA nagy képregény-fan.
2013. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aliens: Apocalypse- The Destroying Angels-ből lopta az ötletet. Csakhogy ott Pilóták vannak és nem Mérnökök. Ha a Prometheusban Pilóták lennének és nem Weyland Corp hanem W-Y akkor nem lenne baj vele. A Prometheus idején már rég létezik a W-Y (2030 és 2058 között jött létre), a W Corp pedig nem azonos a W Industriessel. A Mérnökök pedig csak akkor hasonlítanak a Pilótákra mikor azt a ruht viselik, de csak az Alien filmben levő Pilótára. Képregényekben jól látszódik hogy a Pilóta ormánya nem sisak. A P.-k mérete is sokkal nagyobb.


Az Apocalypse- The Destroying Angels képregény jó választ ad a xenok és Pilóták kapcsolatára és még tökéletesen passzol az AvP világba.

2014. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!