Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó szerelmes, háborús, krimi...

Jó szerelmes, háborús, krimi könyvek?

Figyelt kérdés

szeretnék mostanában valami igazán jó könyvet olvasni.

az előbb említett műfajokból bármelyik jöhet. Légyszíves írjatok szerzőt is :)



#olvasás;könyvek;szerelem;háború;krimi
2013. dec. 9. 18:18
 1/5 anonim válasza:

krimi : A sátán virága Erika Spindler nekem ez nagyon bejött ! Agatha Christie Tíz kicsi néger vagy u.a. csak... indián

szürke 50en árnyalatának a részei

romantikus : danielle steel könyvei !

melissa hill : míg el nem felejtem

vagy van csomó olyan könyv ami megvan filmesítve vagy fordítva :D ! hirtelen ennyi jutott eszembe !

2013. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerelmes: Stephanie Perkins:Anna és a francia csók, Jamie McGuire:Gyönyörű és Veszedelmes sorscsapás, Simone Elkeles könyvei, Edgar Allan Poe(megállja a helyét krimiben is,sőt..), Charlotte Brontë:Jane Eyre


háborús: Pearl S. Buck:Az ígéret, Larry Collins:A sors kegyvesztettje, Kevin C. Powers:Sivatagi madarak


krimi: Karen Rose:Sikíts értem, Agatha Christie könyvei, Brenda Joyce: Halálos ölelés

2013. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. dec. 9. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

krimi: Millenium trilógia, Leslie L. Lawrence könyvei, Mary Higgins Clark: Halálos tánc

szerelmes: Emily Bronte: Üvöltő szelek, Jane Austen könyvei

2013. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elizabeth Richards - A sötétség városa. Háború után játszódik, de nagyon jó könyv!
2013. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!