Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valami jó snarry fanfiction?

Van valami jó snarry fanfiction?

Figyelt kérdés
Snarry írásokat keresek, amik befejezettek.Olyanokat keresnék, amikben Pitonnak nem volt még szeretője, főleg nem fiú. Csak Lily Evansot szerette és ebből kifolyólag nem volt még kepcsolata (semmilyen).

#fanfiction #snarry harry potter
2013. dec. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt bőven tudsz válogatni. A szűrővel(Filters)egyszerűsíthetsz. Igaz angol... De ezen z oldalon mindenféle van szóval jó szórakozást.

2013. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia ! a merengőn keresgélj , ott rengeteg snarry van na meg persze a töviskapun , de ott csak akkor ,ha elmúltál 18!!!( nem viccelek) a legjobb snarry amizt eddig olvastam a Házasság Köve volt , imádtam

bár ez nem befejezett, Pitonnak volt már fiú szeretője és Lily iránti szerelem említve sincs

ha annyira nem fontosak a kitételeid feltétlen olvasd el ! elképesztő!

ha meg igen bocs az off-ért

2013. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából imádom a Házasság kövét és a feltételeket csak azért írtam ki mert ilyet még nem olvastam :)
2013. dec. 16. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Emily Waters: Az Armageddon hamvai olyan, vagy nem túl hangsúlyosak Piton korábbi szeretői. Viszont nagyon sötét. Magyarra herika fordította, az eredeti az Ashes of Armagedon címet viseli. A teljes verzió a Töviskapun van, a Merengőn egy kicsit vágottabb a történet.
2014. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak ilyen érdekel, akármilyen snarry jöhet :-)
2014. márc. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!