Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kimjött a Bábel Leiner Laura...

Varinna999 kérdése:

Kimjött a Bábel Leiner Laura új könyve. Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Minden féle válaszokat, élményeket szívesen olvasok és várok:)
2013. dec. 12. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Pocsék.
2013. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pocsék. Igazi LL stílusú könyv, látszik, hogy ő írta, nekem nagyon tetszett, végig szórakoztató volt.:) És sokkal életszerűbb, mint az SZJG, mert egy fesztiválon tényleg megtörténhetnek azok a dolgok amik benne vannak. Szerintem olvasd el.:D 14L
2013. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó..Team Szasza!! :D
2013. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszett! Leiner Laura elég életszerűen írja le ezt a fesztivált. Addig nem aludtam el még ki nem olvastam, 1-ig voltam fent. :D

I luv Bábel <3

2013. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon sokaig utaltam olvasni,sehogysem lehetett ravenni hogy legalabb egy negyed konyvet elolvassak.. hallottam errol a konyvrol.. es valahogy megfogott es elkezdtem olvasni,majd alig birtam abbahagyni.. nagyoon imadoom ezzel szerettem meg az olvasast
2014. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

uramatyám. Bábel..? <3.

tudni kell rólam azt, hogy nagy könyvmoly vagyok, mindent elolvasok, amit a kezembe adnak (és azt is, amit nem), de nincs kedvenc könyvem.. autokorrekt, eddig nem volt kedvenc könyvem :D, de tegnap megkaptam a Bábelt. egyszerűen.. bábelisztikus (erre nincs más szó). Egész éjjel fenntmaradtam, és elolvastam, mert nem tudtam letteni. Köszönöm, Laura! (:

team Kolos & Szasza.

2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legeslegjobb <3 Team Kolos és Szasza
2016. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!